Кадри кривавої стрілянини в Києві: боржник розстрілював правління ОСББ (Відео)

ф1Сьогодні затриманому мешканцю Києва, який 6 листопада важко поранив із вогнепальної зброї свого сусіда, суд обиратиме запобіжний захід.

Як повідомляє ГУ Нацполіції у Києві, кримінальне провадження в справі про стрілянину у житловому будинку Святошинського району столиці поліція веде за статтею ККУ “замах на умисне вбивство”. Підозрюваний затриманий. Поранений із артеріальною кровотечею був доправлений у лікарню і після операції повернувся до свідомості.

Як розповіли кореспонденту “Вікон” мешканці будинку, конфлікт мід сусідами виник давно, оскільки один із мешканців заборгував за комунальні послуги понад 100 тисяч гривень, через що весь будинок досі не підключений до опалення. Днями виявилось, що боржник ще й несанкціонована “врізався” в електрокабель і тепер за спожиту ним електрику платити мають його сусіди.

Щоб з’ясувати ситуацію, боржника запросили на збори ОСББ, Він приніс із собою карабін і почав стріляти. Влучив у юриста ОСББ, решта сусідів встигли сховатись до приїзду поліції і затримання.

Кадри кривавої стрілянини сусіди встигли зняти на телефон.

Всі подробиці про конфлікт, який мешканець Києва вирішив роз’язувати за допомогою зброї, та наслідки цього – сюжеті “Вікон“.