Кадрова політика Зеленського: новий Президент призначає на посади друзів (Відео)

Володимир Зеленський зі своєю командою у день інавгурації. Фото - сайт Президента України
Володимир Зеленський зі своєю командою у день інавгурації. Фото – сайт Президента України

Більшість посад, на які зробив призначення Президент України Володимир Зеленський, зайняли наразі його друзі і колеги з колишньої роботи.

Так, всі люди, призначені минулого тижня на посади в Адмністрацію Президента України, – це люди, прямо пов’язані зі “Студією “Квартал 95”.

Призначення ж главою Адміністарції Президента України Андрія Богдана – адвоката Ігоря Коломойського – викликало неоднозначну реакцію суспільства, оскільки Богдан, за люстраційним законодавством як екс-працівник в Уряді Азарова, не має права обіймати державну посаду. Виходячи з такого твердження, призначення Богдана главою АП вже оскаржене в суді.

Раніше Володимир Зеленський у своєму передвиборчому ролику прямо заявляв, що балотується на Президента, щоб покінчити з практикою "старої влади" призначати на посади "кумів і друзів". Чи є серед призначених Володимиром Зеленським на посади його кум - невідомо, та друзі дитинства точно є. Що являють собою перші кроки Володимира Зеленськоко у його "новій" кадровій політиці наразі стало очевидним.

Читайте також: Перший тиждень нового Президента України на посаді: радикальні рішення про «перезавантаження» всієї влади (Відео)

Тим часом Володимиру Зеленському як Президенту України треба буде зробити подання у ВР на призначення міністра оборони, МЗС України, глави СБУ і не тільки.

Кого Зеленський може запропонувати на ці посади - у сюжеті Факти тижня. ICTV