Кабмін звільнив голову Держгеокадастру

Денис Башлик

Уряд звільнив Дениса Башлика з посади голови Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру.

Відповідне розпорядження опубліковане на сайті Уряду України.

“Звільнити Башлика Дениса Олександровича з посади Голови Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру відповідно до частини першої статті 87¹Закону України “Про державну службу”, – сказано в розпорядженні Кабміну від 25 травня цього року.

Наступним розпорядженням Кабміну, опублікованим на урядовому порталі, тимчасовим виконувачем глави Держгеокадастру призначено Юлію Мороз, яка була першим заступником Башлика.

Як нагадує "Економічна правда", 27 листопада 2019 року Кабінет міністрів призначив головою Держгеокадастру Дениса Башлика і доручив йому провести перевірку у відомстві протягом місяця.

У грудні керівників та їхніх заступників головних управлінь Держгеокадастру в областях та Києві відсторонили від виконання посадових обов'язків для проведення комплексної перевірки органу.

У лютому Кабінет міністрів надав офіційний статус даних кадастрової та інформаційних систем, розміщених на картографічній основі Державного земельного кадастру.

У січні  Державна служба з питань геодезії, картографії та кадастру 23 грудна за результатами тендеру замовила Toyota Camry у найдорожчій комплектації за 899 тисяч гривень.

На посаду керівника Держгеокадастру може бути призначений Олег Миколайович Кулініч, який очолював Державний комітет України з земельних ресурсів у 2008-2009 рр.