Кабмін від сьогодні заборонив купівлю газу в інших, крім «Нафтогазу України», постачальників

Нафтогаз-вивіскаКабінет Міністрів України зобов’язав великі промислові, енергогенерувальні та теплогенерувальні підприємства негайно, а не з 1 грудня 2014 року, перейти на закупівлю газу виключно у НАК “Нафтогаз України”.

Прем’єр-міністр Арсеній Яценюк підписав постанову №599 “Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 7 листопада 2014 №596”, повідомляє прес-служба уряду.

Так, Кабмін документом постановляє: “Внести до постанови Кабінету Міністрів України від 7 листопада 2014 №596 “Про порядок закупівлі природного газу промисловими, енергогенеруючими і теплогенеруючими (в частині промислових обсягів газу) підприємствами” зміни.

Також вносяться зміни: в абзаці першому пункту 1, абзацах першому і другому пункту 2 слова “з 1 грудня 2014” замінити словами “з дня набрання чинності цієї постанови”. Крім того, у пункті 3 слова “Обласним державним адміністраціям вжити заходів до укладення” замінити словами “Міністерству енергетики та вугільної промисловості, обласним державним адміністраціям вжити відповідно до законодавства заходів для укладення”.