Кабмін оскаржив у суді відсторонення Супрун

Уляна Супрун дуже крупноРозгляд апеляції призначено на 11 лютого.

Кабінет міністрів України оскаржив рішення Окружного адміністративного суду Києва щодо відсторонення Уляни Супрун від виконання обов’язків голови МОЗ. Про це 7 лютого повідомила прес-служба суду.

Читайте також: Суд заборонив Уляні Супрун виконувати обов’язки міністра охорони здоров’я України (Документ)

“До Окружного адміністративного суду міста Києва надійшло клопотання від представника Кабінету міністрів України про скасування заходів забезпечення позову в адміністративній справі за позовом Ігоря Мосійчука до в. о. міністра охорони здоров’я України Уляни Супрун щодо відсутності в неї повноважень міністра. Суд призначив до розгляду в судовому засіданні 11 лютого 2019 року зазначене клопотання”, – сказано в повідомленні.

Читайте також:У суді пояснили, чому заборонили Уляні Супрун виконувати обов’язки міністра охорони здоров’я України

Нагадаємо, суд відкрив провадження в адміністративній справі за позовом Ігоря Мосійчука до в. о. міністра охорони здоров’я України Уляни Супрун щодо відсутності в неї повноважень міністра. Днями стало відомо, що судді заборонили чиновниці здійснювати повноваження міністра охорони здоров’я. Таке рішення ухвалили у зв’язку з наявністю в неї подвійного громадянства: українського та американського.

Читайте також:Відсторонення Супрун: скандал із політичним підтекстом набирає обертів (Відео)

Зазначимо, що після цього на підтримку Супрун висловилися президент і прем’єр України, а також низка міжнародних партнерів.

Джерело – 112.ua