Кабеля телевежі Києва підпалили російські диверсанти – РНБО

imagesЗаступник секретаря РНБО Вікторія Сюмар назвала загорання кабелів класичною деверсією. Про це вона на своїй сторінці у facebook.

“Логіка російських спецслужб досі базується на вченні Леніна про першочергові „пошту, телефон, телеграф“. Ще вчора правоохоронні структури взяли під посилену охорону телевишку та інші об’єкти критичної інфраструктури в Києві. На територію „карандаша“ на Сирці диверсантам потрапити не вдалося. Тому, за попередніми даними, підпалили кабелі в колодязі, доступ до якого є з вулиці, кинувши всередину запалювальну суміш. Знають про такі колодязі тільки профі… Класична диверсія. За кілька годин локалізували пожежу та відновили мовлення телеканалів. Всі вже в ефірі”, — написала В.Сюмар.

Нагадаємо, голова КМДА Володимир Бондаренко розповів про причини загорання технічних засобів на НТКУ і наголосив, що це не диверсія, а коротке замикання.

"Це не диверсія. Пожежа виникла через коротке замикання. Не було ніякого вибуху", - наголосив В.Бондаренко.

Він запевнив, що цю пожежу буде ліквідовано найближчим часом.

За його словами, що на місці події працюють працівники ДСНС.

Як повідомлялось раніше, сьогодні вночі близьно 4 години сталося загорання кабелів у тунелях між Київською телевежою та приміщенням Національної телерадіокомпанії України.

Читайте також. У КМДА назвали причину пожежі на телевежі – коротке замикання