Райрада найбільшого району України закликала Президента і Уряд країни піти у відставку (Відео)

Рішення сесії із закликом про добровільну відставку Президента і Кабінету міністрів України депутати Тернопільської райради підтримали двома третинами голосів. Проти під час поіменного голосування не проголосував жоден депутат райради, утримались – 3, не голосували 13 із 54 депутатів.

Про такий результат сесії районної ради 15 січня повідомив голова фракції “ЄС” у Тернопільській райраді Віктор Шумада, інформує “5 канал“.

За словами Шумади, 15 січня районна рада збиралась на позачергову сесію, щоб прийняти звернення до влади України з приводу неприпустимості зростання тарифів на комунальні послуги в країні.

В ході засідання сесії райради у проєкт звернення до найвищих посадовців країни депутати внесли пункти, якими закликали Президента України відправити у відставку Уряд, а також закликали Володимира Зеленського самому добровільно подати у відставку.

"На пленарному засіданні сесії Тернопільської районної ради з ініціативи депутатів було запропоновано додатково включити в це звернення, яке стосувалося тарифу на газ, відставку Уряду. І наступним пунктом звернутись, щоб Президент добровільно також подав у відставку, оскільки ростуть тарифи і ми бачимо системні порушення законодавства", - сказав голова фракції  Тернопільської райради Віктор Шумада.

За звернення у новій редакції проголосували 2/3 депутатів райради Тернопільського району, який після адміністративної реформи став найбільшим районом в Україні.

"Немає в нас іншого виходу, ніж так гостро реагувати", - заявив Шумада про заклик Тернопільської районної ради щодо відставки Уряду і Президента.

Більше подробиць - у відео "5 каналу".

0 0 голосів
Рейтинг публікації
1 Коментар
Старіші
Новіші Найпопулярніші
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Наташа

Ще самі нічого не зробили, а вже будуть відправляти у відставку Президента. Подонки параші.