“Йому буде корисно понюхати пороху”, – Ходаковський про Губарєва (Відео)

ДНР-Ходаковський ОлександрПавло Губарєв добився в так званого глави “ДНР” Олександр Захарченко посади глави “адміністрації Ясинуватськького району” методом батога і пряника і все це “дговорняк”. Так стверджує бойовик Ходаковський, якого Губарєв звинуватив в організації мафії і розкраданнях окупованої Ясинуватої.

“Це політика. Або Губарєв методом батога і пряника таки добився для себе якихось преференцій…, або є ще якісь причини. Це складно пояснити. Цей союз ніколи себе не виявляв – між Захарченком і Губарєвим. Зараз він виліз”.

Так званий “секретар радбезу ДНР” і за сумісництвом командир банди “Восток” Олександр Ходаковський про Губарєва говорить зенважливо навіть під час виступа на сепаратистському телеканалі і інакше, як “Паша” його не називає: “Паша Губарєв ніколи не керував ні на яких серйозних посадах, і поняття відповідальності дял нього – це поняття віддалене. Він більше займається піар-акціями…”Паша, якщо йому потрібно, хай використовує цей ресурс, цю можливість, якщо йому треба, для того, щоби встряхнути свою персону для привернення додаткової уваги до себе”.

Читайте також: Сьогодні знову буде гаряче? Сепаратист Губарєв назвав свого головного ворога серед бойовиків «ДНР»

Ходаковський не приховує, що не вірить у Губарєва як в реального керівника міста.Для політкт – це нормально, для життя міста – поки невідомо.

“Швидше за все, погравшись, він втратить інтерес, бо багато звідти не витягнеш, системності тут не, а в прифронтовому місті треба багато працювати”.

Читайте також: На кону вся схема розкрадання Донбасу? Захарченко особисто їздив просити за Губарєва

Ходаковський заперечує те, про ща знають як бойовики, так і мешканці окуваної території, стверджуючи, що, мовляв, Ясинувата “ніколи не була вотчиною “Востока”.

“У нас там нема якихось своїх шкурних підкилимних інтересів,. У нас нема нічого, крім звичайного нормального здорового хвилювання особистісного за те, що там буде відбуватись. Ви не побачите слідів боротьби з нашої сторони за право володіти цим містом, за право сидіти в кріслі мера”, – заявив Ходаковський.

Читайте також: Сепаратист Губарєв уже «керує» Ясинуватою на відстані і хоче садити за грати своїх ворогів

Він зенважливо натякнув, що поки бойовики воювали, Губарєв, мовляв, відсиджувався у безпечному місці.

“Прифронтовий район і прифронтове місто – це складна ділянка роботи. Паші в певному сенсі пощастило, бо якщо його призначать мером, то він хоча б не на передовій, але поблизу передової побуває. А йому, як він каще, першому лідеру повстяння, абсолютно не зашкодить понюхати пороху”.

Читайте також: «Я дав час їм подумати», — Захарченко розповів, як 2 дні вмовляє Ясинувату прийняти Губарєва (Відео)