Йдуть заморозки до мінус чотирьох і дощі, а після цього – різке потепління

дощДощі на Тернопіллі мають припинитися аж 5 квітня. Увесь цей час триматиметься досить низька для цього періоду весни температура.

Читайте також. Батареї у помешканнях грітимуть до потепління

Як повідомляє сайт «Синоптик», уночі на 2 квітня температура може опуститися до мінус 4 град. Удень вона не підніметься вище 10-ти. Вже у суботу та неділю буде сонячно, але прохолодно. Після цього розпочнеться потепління.

Про те, що мінлива дощова погода з пониженням температури повітря очікується на території України, повідомив 31 березня Микола Кульбіда – директор Українського гідрометцентру. Його слова зацитували в Управлінні Державної служби із надзвичайних ситуацій у Тернопільській області.

Читайте також. Тернополян віддадуть під покров Матері Божої 6 квітня (Фото)

– Цей тиждень буде доволі спокійним з погляду гідрометеорологічних умов, загрозливих явищ не очікується. Наразі з північного сходу до нас рухаються холодні повітряні маси, і вже 1 квітня температура опуститься до +4…+9 °С. Протягом 2-7 числа максимальні показники стовпчиків термометрів сягатимуть +5…+10 °С, лише на Закарпатті та крайньому півдні вони підніматимуться до +15 °С. У нічні години по всій території країни будуть спостерігатися заморозки до -1…-5 °С, – розповів Микола Кульбіда.

Також він повідомив, що 1 квітня на північному сході і сході країни очікується дощ із мокрим снігом. Наступної доби вони припиняться, а 3 квітня зона опадів (невеликі та помірні дощі) перейде в західні області. Протягом 4 квітня у більшості регіонів пройдуть інтенсивні дощі, які будуть дуже корисними для поповнення ґрунтової вологи для подальшого розвитку посівів. Припиняться дощі 5 квітня, а з 8-го очікується різке та значне підвищення температури повітря.