Ізраїльський солдат: РФ вклала $ 14 млрд в ЧС-2018, а перемогла Україна

eІзраїльський солдат написав до України лист з приводу ЧС-2018, де вказав, що в чемпіонаті світу з футболу – 2018, на який Кремль витратив близько 14 мільярдів доларів, перемогла Україна, навіть не беручи там участь. “Діалог.UA” оприлюднив потужний лист бійця ізраїльської армії .

Військовий зазначив, що скандал, який потряс ЧС – 2018 і весь світ, трапився через звичайну фразу “Слава Україні!”. Сказав її хорватський футболіст Домагой Віда після того, як його збірна викинула Росію з мундіалю.

Читайте також: Доба не минула без втрат: під час сутички з окупантами поранення отримав український боєць

Через що виникла істерика в росіян і ФІФА. Тепер головний український слоган знає весь світ. Боєць ЦАХАЛ підкреслив, що Кремль явно сподівався використовувати ЧС – 2018 у своїх корисливих інтересах, зокрема для відволікання світової спільноти від своїх звірств в Сирії і Україні.

Читайте також: Окупанти бояться ЗСУ: РФ надала бойовикам на Донбасі «російську відповідь на «Джавеліни»

Однак українці всього за допомогою двох слів зламали йому ці плани. Солдат захопився тим, як громадяни України, об’єднавшись, потужно вдарили по рейтингу ФІФА, обрушивши його в Facebook. “Привітання” Слава Україні! “Звучить тепер у всьому світі! І найсмішніше, що сталося це фактично на гроші головного ворога України – Володимира Путіна і його нафтогазових дружків, які організували в Росії чемпіонат світу. Він підкреслив, що путінському режиму не вдасться поневолити український народ.