“Із зони АТО на Тернопілля перебралися вже 672 особи”, – Віктор Маслей (Відео)

03Інформацію начальника Управління ДСНС в області Віктора Маслея заслухали на сесії Тернопільської облради сьогодні, 21 серпня.

Одне із важливих завдань, які сьогодні гостро стоять на порядку денному, – проведення роботи з розселення та працевлаштування осіб, які прибули до Тернопільської області з місць проведення антитерористичної операції.

Читайте також. На Тернопільщині негода знищила понад 1000 га посівів

Ось про це пан Маслей і розповів депутатам.

– Станом на 8 годину 21 серпня 2014 року з тимчасово окупованої території та районів проведення АТО до Тернопільської області прибуло 897 осіб, з них: 225 осіб з Автономної Республіки Крим і 672 особи з районів проведення антитерористичної операції (101 чоловік, 249 жінок, 231 дитина, 91 інвалідів та осіб похилого віку), – каже начальник Управління ДСНС в області Віктор Маслей. – У вищі навчальні заклади влаштували 16 студентів, у загальноосвітні школи області – 68 дітей. Уже 26 осіб працевлаштовані.

Робота щодо зустрічі та соціального забезпечення внутрішньо переміщених громадян України, за його словами, продовжується. Це питання перебуває на особливому контролі в керівництва держави та області. Тож біженців супроводжують ще до того, як вони прибувають на Тернопілля. За потреби їм надають і психологічну допомогу.

Наразі, як він каже, область може прийняти, розселити і забезпечити роботою ще 300 переселенців. На покриття видатків, пов’язаних із забезпеченням біженців, у Києві затребували 420 тис. грн.

До речі, йшлося і про виділення коштів та будівельних матеріалів для проведення першочергових аварійно-рятувальних робіт на об’єктах населених пунктів, які постраждали внаслідок стихії 14-15 серпня 2014 року. Депутати його підтримали.