Через п’яну українку Канада підняла у небо власні винищувачі (Фото)

deboshirki
На фото – обидві хуліганки (Лілія зліва, Мілана – праворуч)

Дві подруги, українка Лілія Ратманскі (25 років) та уродженка Латвії Мілана Музиканте (26 років), перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, влаштували дебош у пасажирському літаку рейсу Торонто – Куба. Після цього їм довелося провести ніч у в’язниці. У четвер суд відпустив їх під заставу в розмірі 2 500 доларів.

Пасажирів і обслуговуючий персонал літака авіакомпанії Sunwing, що вилетів з Торонто 16:30 у середу, 27 серпня, неабияк стурбували дві пасажирки, які вели себе по-хуліганськи.

Вони активно пили придбаний в аеропорту алкоголь, почали палити в туалеті літака, а після цього – побилися між собою. Екіпаж літака був змушений викликати два військових винищувача, у супроводі яких пасажирський лайнер повернувся назад в Торонто.

Відомо, що обидві жінки проживають в Канаді: одна народилася на Україні, інша – в Латвії.

Читайте також. У Києві хаму-водію присвоїли кличку Путіна (Фото, Відео)

У четвер суд розглянув питання про заставу для хуліганок. Вони були відпущені, після того, як заплатили 2 500 доларів. Крім того, за умовою застави, їм заборонено купувати, вживати і зберігати алкоголь на території аеропорту або літака, а також спілкуватися один з одним.

Джерело: cripo.com.ua