Із Тернопілля у район Старобільська поїхала 30-тонна фура із допомогою (Фото)

оснВолонтери групи «Схід і Захід разом» вирушили у черговий рейд Тернопіль-Шумськ-Донбас.

Так, 28 березня за допомоги громад Тернопільської єпархії  УПЦ КП, підприємців, благодійників з Тернополя, громадського формування Шумщини «Каскад» зібрали і відправили на схід України – нашим бійцям автомобіль вагою близько 30 тонн («фура» сідельний тягач).

Читайте також. Тернополянин за один рейд дорогами сходу накрутив волонтерським бусом 1720 км (Фото)

Нагадаємо, лише два тижні тому цей же автомобіль під вправним кермуванням водія Віктора Ропія довіз у район Костянтинівки Донецької області допомогу тієї ж ваги. Згодом волонтерська група «Схід і Захід разом» під керівництвом Едуарда Хатмулліна та Василя Конька успішно розвезла допомогу у найнебезпечніші опорні пункти і на блок-пости фронтової лінії розмежування.

Секретар Тернопільської єпархії УПЦ КП протоієрей Олексій Головацький благословив водія і підвезений на загрузку вантаж тут, у Тернополі, отець Миколай з храму Преображення Господнього – у древньому княжому Шумську.

Читайте також. Волонтери з Тернопілля вже добралися із вантажем у зону АТО (Фото)

Цього разу вантаж поїхав у район Старобільська. Куди далі? Волонтери не кажуть, бо недруг також усе читає. У вантажі є все, що потрібно на фронті: харчі, овочі, борошно, цукор, матраци, військова форма і багато-багато іншого.

Софія ЛевицькаФото – Ігор Крочак, військовий історик і волонтер