Із селища на передовій терміново евакуювали школярів (Відео)

Волонтери вивезли до Чернівців дітей із Кримського. Учителі та волонтери організували термінову евакуацію через масовані обстріли окупантів. Вони кажуть, що вибухи лунали поруч самих будинків, передає “5 канал“.

Дві доби дороги, кілька днів перепочинку і двоє луганських школярів сіли за парти поруч із чернівецькими однолітками. Загалом з передової вивезли 22 учнів з Кримського. 15-річна Аліна Сердюк розповідає, що бойовики чи не щодня гатять по околицях села, а 2 лютого снаряди розірвалися поблизу будинків.

“Коли сидиш у школі, і коли голосніше чути вистріли, розумієш, що біля дому ще сильніше стріляє. А коли почали трохи ближче падати снаряди, тоді стало страшно – за рідних страшно, за будинок. Зідзвонюємось по кілька разів на день”, – каже Аліна.

Читайте також: Випущені бойовиками снаряди впали за 300 метрів від школи (Відео)

Директор школи Кримського розповідає, що діяли миттєво: тільки-но отримали згоду від батьків, чернівецькі волонтери, які є частими гостями у селі на Луганщині, придбали квитки на потяг.

“Одразу 20 родин погодились. Була замовлена броньована машина МНС, і ця машина у неділю відвезла нас. Нам придбали квитки на потяг із Лисичанська до Хмельницького”, – розповіла директор школи села Кримське ЗОШ Ірина Бугера.

Чим тепер живуть школярі, полишивши власні домівки, – дивіться у сюжеті.