Із проекту «100 кращих тернополян» уже дискваліфікували 16 кандидатур

155ррПочаток голосування «100 кращих тернополян» організатори перенесли на 24 березня. Причина проста – кількість тих, хто або на користь кого відбувалося висунення, виявилася більшою за очікування.

Нагадаємо, перший етап (висунення кандидатів) громадського проекту «100 кращих тернополян» завершився ще 15 березня. Позначку у 50 та більше висунень подолав аж 221 тернополянин.

Читайте також. Штучне накручування голосів не пройде — стверджують організатори проекту «100 кращих тернополян» (Фото, Відео)

Розроблена організаторами методика перевірки зібраних даних виявила 60 номінантів із критичною кількістю висунень, які містять ознаки порушення основного правила народного праймерізу: «Будь-хто з тернополян може висунути кілька кандидатів, але за одного і того ж кандидата можна подати заявку лише раз». Через це докладну перевірку із залученням незалежних аудиторів проводитимуть довше, ніж планували.

Так, станом на 19 березня, на основі зібраної доказової бази та за погодження з аудиторами дискваліфікували 16 кандидатур.

Читайте також. У Тернополі шукають сотню найкращих — можна пропонувати кандидатури (Відео)

– З огляду на те, що нам невідомо, чи порушення правил проекту відбувалися з відома самих номінантів, ми не будемо називати їхні імена, – кажуть організатори проекту. – Але згодом будь-хто з самих номінантів може особисто отримати інформацію, чи входять вони в перелік дискваліфікованих.

Організатори та незалежні аудитори прийняли рішення розпочати початок основного етапу проекту «100 кращих тернополян» (голосування) аж 24 березня о 15 год.

Довідково. Як незалежних аудиторів долучили: “Тернопільський прес-клуб”, Любов Вовк, Олесю Красновську, Андрія Шкулу, Надію Гресу, Віталія Гнатюка.

Софія Левицька