Із предстоятелем УАПЦ прощатимуться у церкві Різдва Христового в Тернополі

0MSH_240215Предстоятеля УАПЦ митрополита Мефодія, який помер 24 лютого, поховають у п’ятницю, 27 числа, на Тернопільщині.

Так, 25 лютого із 14 год. розпочнуться заупокійні богослужіння в Андріївській церкві в Києві (Андріївський узвіз, 23). Андріївська церква буде відкрита до ранку, і вірні УАПЦ матимуть можливість попрощатися із тілом спочилого протягом усієї ночі. Про це повідомляє прес-служба УАПЦ.

Читайте також. «У час посту повинен відпочивати не тільки шлунок, а й мозок», — священик з Тернополя

Уже 26 лютого о 8 год. відбудеться Божественна Літургія за участі єпископату Української Автокефальної Православної Церкви, після якої – чин відспівування спочилого Предстоятеля. Того ж дня о 19 год. пройде зустріч тіла Блаженнішого Владики в церкві Різдва Христового в Тернополі (вул. Руська, 22). Церква буде відкрита всю ніч.

Читайте також. Помер глава Української Автокефальної Православної Церкви Мефодій

У п’ятницю, 27 лютого, о 9 год. відбудеться Божественна Літургія і похорон.

ІА «7 Днів-Україна» висловлює щирі співчуття архієреям, духовенству та вірним Української Автокефальної Православної Церкви, а також рідним і близьким спочилого митрополита.

Довідково. 24 лютого 2015 р. на 66-му році життя внаслідок хвороби упокоївся Предстоятель УАПЦ митрополит Мефодій (Кудряков). Блаженніший Митрополит Мефодій народився 11 березня в місті Копичинці Гусятинського району Тернопільської області.

Софія Левицька