Із полону бойовиків на Донбасі сьогодні повернувся український військовий (Фото)

Фото – сторінка Української делегації у ТГК в ФБ

Україна повернула військовослужбовця 14-ї бригади ЗСУ, який 17 грудня потрапив у полон до російських окупантів.

Про це повідомила на офіційній сторінці у Фейсбук Українська делегація у Тристоронній контактній групі з мирного врегулювання ситуації на Донбасі.

Як ідеться в повідомленні, українського військового молодшого сержанта Олександра Пупка бойовики віддали українській стороні сьогодні. Вдалося це завдяки старянням української делегації у гуманітарній підгрупі ТКГ.

14 бригада ЗСУ на своїй сторінці у Фейсбук сьогодні ж повідомила про повернення на підконтрольну Україні територію свого бійця, який зник 17 грудня і опинився в руках бойовиків “ЛНР”.

“З’ясовано, що зазначений військовослужбовець знаходився на непідконтрольній території України Луганської області в одному з підрозділів так званої “міліції ЛНР”, поблизу Слов’яносербська. Наразі військовослужбовець перебуває на підконтрольній території України. За даним фактом проводиться службове розслідування, за результатами якого буде з’ясовано всі обставини події”, – йдеться в повідомленні 14-ї окремої механізованої бригади імені князя Романа Великого.

Читайте також: Бойовики взяли в полон бійця ЗСУ на Донбасі 

Як повідомляла раніше ІА “7 Днів-Україна”, 21 грудня штаб ООС повідомив про українського військового, який зник на Донбасі 17 грудня.

Бойовики оприлюднили фото зниклого військового ЗСУ, підтвердивши, що він опинився у них у полоні.