Із головою страйкового комітету Тернополя під суд прийшли 200 свободівців

SudБлизько 200 членів ВО «Свобода» та прихильників Євромайдану у Тернополі зібралися під стінами Тернопільського міськрайонного суду Тернопільської області по обіді 9 грудня.

Причина в тому, що до суду покликали керівника Тернопільської обласної організації ВО «Свобода». Засідання мало розпочатися о 16 годині на вул. Котляревського, 34. Судити свободівця мали за пікетування Тернопільської обласної державної адміністрації. Тож під приміщення суду закликали прийти усіх небайдужих тернополян.  Аби своєю присутністю – мирним пікетом підтримати націоналіста. Про те, що відбувалося під час судового засідання і чим воно врешті закінчилося, повідомимо згодом.

Нагадаємо, сьогодні, 9 грудня, співробітники міліції за дорученням прокуратури Тернопільської області намагалися вручити співкерівнику Штабу національного спротиву Володимиру Стаюрі та голові фракції ВО «Свобода» в Тернопільській облраді Марії Чашці повідомлення про вчинення злочину за ст. 341Кримінального Кодексу «Захоплення адмінбудівлі».

- Ми не боїмося репресій. Це очевидний крок з боку злочинного режиму, - наголосив тоді Володимир Стаюра. - Нам відступати нікуди! Допоки люди стоять на Майданах, доти ми будемо відстоювати їхні законні права!