Із Донбасу в Росію далі вивозять тіла “заблукалих” путінських солдат

Спостережна місія Організації з безпеки і співробітництва в Європі (ОБСЄ), яка базується на російських прикордонних пунктах пропуску «Гуково» і «Донецьк» в Ростовській області, заявляє, що зафіксувала два факти перетину російсько-українського кордону похоронними фургонами.

Про це йдеться в тижневому звіті місії з 7 по 13 жовтня 2015 року.

Читайте також: Бойовики вивозять вугілля з окупованого Донбасу в Росію, — ОБСЄ

“Протягом звітного періоду Спостережна місія бачила дві похоронні фургони, які перетинали кордон через прикордонний пункт пропуску “Донецьк”, – йдеться у звіті. Зокрема, перший похоронний фургон, зареєстрований в Україні, перетнув кордон з Україною в Російську Федерацію ввечері 8 жовтня.

На фургоні був напис «Ритуальні послуги Харон». Спостережна місія не змогла встановити, чи була у фургоні труна, чи ні.

"Другий похоронний фургон перетнув кордон з Україною в Російську Федерацію вранці 13 жовтня", - йдеться у звіті. Спостережна місія і в цьому випадку не змогла встановити, перевозив фургон труну, чи ні.

Читайте також: Спостерігачі ОБСЄ зафіксували на Донбасі танки бойовиків

У вересні спостережна місія ОБСЄ зафіксувала перевезення українським мікроавтобусом "вантажу-200" в РФ. Тоді в місії зазначили, що на мікроавтобусі на лицьовій стороні було чорно-біле зображення "Вантаж-200" російською мовою, а на обох сторонах також російською мовою було написано "Ритуальні послуги Анубіс".