Із “ДНР” під керівництвом Пушиліна зібрався тікати одіозний російський найманець-пропагандист

Російський найманець Олександр Жучковський на окупвоаному Донбасі
Російський найманець Олександр Жучковський на окупованому Донбасі

Після ліквідації Захарченка самопроголошена “ДНР” під керівництвом Дениса Пушиліна буде і далі деградувати, але ще швидшими темпами.

Про це написав на своїй сторінці у мережі сепаратистський блогер Олександр Жучковський — російський бойовик-найманець із Петербурга, який з 2014 року займався пропагандою “руского міра” на окупованому Донбасі.

Жучковський написав, що в нього з’явилась “стійка відраза” до ситуації, що склалась в терористичній “ДНР” після ліквідації Захарченка і приходу до влади Пушиліна та підготовки до так званих “виборів”. Відтак російський пропагандист надумав тікати з окупованого Донбасу додому в Росію.

“Спостерігаючи, куди все буде еволюціонувати при Пушиліні, вперше серйозно замислився про припинення роботи в ДНР і виїзді”, – написав  Жучковський у мережі.

Читайте також: Пушилін буде «кандидатом» на пост так званого «глави ДНР». У мережі висміяли «висунення» (Відео)

Як повідомляла раніше ІА «7 Днів-Україна», окупанти Донбасу призначили на 11 листопада так звані “вибори”.

Читайте також: Перший претендент на місце «глави ДНР» подав документи для участі у «виборах» (Фото)

Єдиним потенційним “кандидатом” на пост «глави ДНР» наразі є Денис Пушилін, якого Москва призначила керувати терористичною «ДНР» після вбивства Олександра Захарченка в серпні цього року. Інші потенційні претенденти, окрім хіба Павла Губарєва, створюють “масовку”.

Читайте також: У бойовиків грандіозний скандал — Ходаковського не пустили з РФ у самопроголошену «ДНР» для участі в «виборах»

Колишнього «главу радбезу ДНР» Олександра Ходаковського 20 вересня Кремль не випустив з Росії на окупований Донбас для участі в так званих «виборах».

Читайте також: Стали відомі всі охочі стати «главою ДНР» на запланованих бойовиками фейкових «виборах» (Список)

Загалом же для участі у “виборчій кампанії” так звана “ЦВК” прийняла документи у десяти претендентів, які після збору необіхної кількості підписів “ЦВК” потім буде реєструвати як “кандидатів” на пост “глави ДНР”.

Читайте також: На переговорах у Мінську Україна висунула вимогу Росії (Відео)

Україна, ОБСЄ і США заявили, що так звані вибори, заплановані бойовиками “ДНР” під керівництвом Кремля, є прямим порушенням Мінських угод і їх проведення буде нелегітимним, а результати цивілізований світ не визнає.

ф1