Із чим експериментують росіяни в окупованому Донбасі

vitaminsБлогер Максим Журналов написав для порталу “Остров” із чим експериментують росіяни в окупованому Донбасі.

Зокрема, він має на увазі випробовування різноманітних лікарських засобів та вакцини.

Далі його текст:

“Таке відчуття, що в Донбасі, на території самопроголошених республік випробовують не тільки російське озброєння, а й лікарські засоби.

У цивілізованих країнах на людях дослідів не проводять, для цього використовують максимум лабораторних тварин, люди ж можуть брати участь у тестуванні тільки на договірних засадах з величезною страховкою і масою гарантій.

У “ДНР” і “ЛНР” все по-іншому. Раптово оголосили обов’язкову вакцинацію проти поліомієліту, причому, ніхто не звертає уваги на те, що багато хто вже отримував необхідні щеплення і нові їм поки не потрібні.

Аргументація теж, як водиться, в кращих традиціях: «Зменшилася кількість відмов ... ми просто змушуємо батьків робити це щеплення, інакше їм доведеться півроку сидіти з дитиною вдома ...».

І це інформація з досить-таки офіційного сайту. Звідки вакцина, думаю, пояснювати не треба. Про якість її та відповідні сертифікати сказати поки нічого не можна. Але батьки, схоже, не на жарт схвильовані.

Ось якийсь Олександр пише: «Ну правильно, дитині 4 роки, за віком ми всі етапи пройшли, наступна ревакцинація в 14 років, зараз навіщо?» Йому відповідає Тетяна: «За неї гроші хтось заплатив, от і потрібно комусь вколоти ))))))».

А після ... хоч потоп. А якщо щось станеться з дитиною? А можливо, це випробування якоїсь вакцини, на яку, швидше за все і супровідної документації немає? Все здається несерйозним, а проблема наявна.

Причому, наслідки можуть бути далеко не жартівливими, здоров'я вашим дітям вже ніхто не зможе повернути, а кваліфікація багатьох мед. працівників, які потрапили в жорна пропагандистської машини, залишає бажати кращого. Та й медична діяльність неможлива без контролю згори, а тут контролю немає, адже всі ці медичні заклади вийшли з-під початку українського МОЗ. І, судячи з усього, бачити подібне ми будемо все частіше. Але мовчати не можна. Порятунок потопаючих - справа рук самих потопаючих. Будьте пильні, не вірте пропаганді, задавайте питання, бережіть здоров'я".