Із 14 липня у Києві значно подорожчає проїзд у громадському транспорті

Фото: Корреспондент.net У Києві з 14 липня подорожчає проїзд у громадському транспорті
Фото: Корреспондент.net
У Києві з 14 липня подорожчає проїзд у громадському транспорті

Розпорядження про подорожання тарифів на перевезення пасажирів сьогодні підписали посадовці  Київської міської дежавної адміністрації, повідомляє прес-служба КМДА.

Так, пасажири, які регулярно користуються громадським транспортом і безконтактними картами, матимуть можливість платити за 1 поїздку в метрополітені від 6,50 гривень (в разі одноразового придбання 50 поїздок). Разовий же квиток коштуватиме 8,00 гривень.

Відтепер термін дії безконтактних карток продовжений з 6 до 12 місяців і вважатиметься від дати останнього використання, а не поповнення карти. За один раз карту можна поповнити, максимум, на 50 поїздок, при цьому загальна кількість поїздок на картці не може перевищувати 100.
Також повідомляється, що пасажири, які користуються місячними проїзними квитками, будуть платити за одну поїздку від 6,14 грн (у місячному проїзному квитку на 4 види транспорту) до 6,50 грн (у місячному проїзному квитку на 1 вид наземного транспорту). При цьому в місячних проїзних квитках на наземні види транспорту і міську електричку кількість поїздок буде залишатися необмеженою.
“Вартість проїзного квитка на один календарний місяць у наземному транспорті (без обмеження кількості поїздок) коштуватиме 390 гривень, а в метрополітені – 610 гривень; на 2 види транспорту (наземний + метро на 46 поїздок) – 570 гривень; на 2 види транспорту ( наземний + метро на 62 поїздки) – 670 гривень”, – повідомили в КМДА.
Крім цього, в КП Київський метрополітен вводяться нові проїзні квитки, які будуть використовуватися з моменту активації: 10 поїздок на 5 календарних днів (за 75 гривень), 14 поїздок на 7 днів (за 104 гривні) і 30 поїздок на 15 календарних днів (за 210 гривень).
Придбані за старим тарифом жетони і проїзні квитки діятимуть до кінця липня. Також до кінця липня пасажири зможуть обміняти жетони для проїзду в метро старого зразка на нові без доплати. Протягом серпня 2018 року пасажирам надається право обміняти раніше придбані жетони і разові квитки старого зразка на нові пропорційно встановленому розміру тарифу або з відповідною доплатою. З 1 вересня обміняти або повернути гроші за квитки і жетони старого зразка буде вже неможливо.