Із 1 липня гаряча вода у Києві стане дорожчою на 70%

жінка з кастюлею-робить гарячу водуНаціональна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг встановила з 1 липня 2014 року ПАТ “Київенерго” тарифи на послуги з централізованого постачання гарячої води та на послуги з централізованого опалення, що надаються населенню.

Відповідне рішення НКРКП прийняла на своєму відкритому засіданні 18 червня 2014 року, повідомляє прес-служба ПАТ “Київенерго”.

Зокрема, тарифи на послуги з централізованого постачання гарячої води з 1 липня 2014 року встановлені на рівні 25,10 гривень за тисячу кубометрів за умови підключення сушки для рушників до системи гарячого водопостачання та на рівні 23,48 гривень за тисячу кубометрів за відсутності рушникосушників.

Тариф з централізованого опалення для абонентів житлових будинків, які обслуговує Компанія, встановлений на рівні 375,30 гривень за 1 Гкал при наявності будинкових та квартирних приладів обліку теплової енергії та на рівні 9,22 гривень за 1 кв. м за місяць протягом опалювального періоду (з ПДВ) при відсутності будинкових та квартирних приладів обліку теплової енергії.

"Звертаємо Вашу увагу, що тариф на послуги з централізованого опалення встановлений Комісією є сезонним та діє в опалювальний період", - повідомляє прес-служба.

Нагадаємо, що наприкінці квітня поточного року НКРКП своєю Постановою №465 від 23.04.2014 встановила з 1 липня 2014 року ПАТ "Київенерго" тарифи на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання для потреб населення на рівні 295,17 гривень/Гкал.

Зокрема, тариф на виробництво теплової енергії для ПАТ "Київенерго" становить 248,65 гривень/Гкал, на транспортування - 44,4 гривень/Гкал, на постачання - 2,12 гривень/Гкал.

Як пояснили в Комісії, рішення прийнято з метою приведення тарифів на теплову енергію в Україні для потреб населення до економічно обґрунтованого рівня на виконання Постанови КМУ №81 від 25 березня 2014 року.

За даними НКРКП, середньозважене підвищення тарифів на теплову енергію за сукупністю всіх підприємств по Україні становило 41%.