Івано-Франківська облрада закликає центральну владу забезпечити вступ України до НАТО

images Івано-Франківська обласна рада просить Верховну Раду України та Кабінет Міністрів України вжити всіх заходів для вступу України до НАТО, – передає прес-служаба облради.

“В умовах наростаючої агресії з боку Росії, недієвості дипломатичних, політичних та економічних інструментів впливу на окупанта, звертаємось до Верховної Ради України та Кабінету міністрів України з проханням вжити всіх, передбачених українським законодавством та міжнародним правом заходів, для невідкладного вступу України до НАТО”, — мовиться у зверненні депутатів до керівництва держави, яке сьогодні прийняла позачергова сесія Івано-Франківської облради.

Депутати зазначають, що “захоплення Російською Федерацією Криму, загроза вторгнення на територію материкової частини України оголили проблему боєздатності української армії та доцільності позаблокового статусу нашої держави”.

“Вважаємо, що входження до Північноатлантичного Альянсу дозволить Україні гарантувати суверенітет та територіальну цілісність”, — підкреслюється у зверненні.