Іван Чайківський: хочу застосувати свої вміння для інших компаній, які своєю щоденною працею зміцнюють економіку області

ф1Іван Чайківський пішов з посади генерального директора “Агропродсервісу”. Новим керівником аграрної компанії став Андрій Баран, який вже багато років працює в “Агропродсервісі”.

Про таке своє рішення Іван Чайківський оголосив на зборах з представниками колективу, керівниками філій та підприємств-партнерів, повідомляє сайт “Агропродсервісу“.

“Після того, як я прийняв рішення більше зосередитися на суспільно-громадській діяльності та менше часу приділяти бізнесу, постало питання ефективного використання посади генерального директора. Вважаю, що команда, яку я сформував за 19 років, цілком здатна долати ті виклики, які стоять зараз перед українським бізнесом, зокрема, аграрним. І найкращим управлінцем бізнесу замкнутого виробничого циклу, який ми створювали разом, буде саме теперішній директор, мій давній партнер та щирий друг – Андрій Степанович”, – сказав Іван Чайківський.

ф2

Щодо своєї подальшої участі в бізнесі, Іван Чайківський пояснив: “Я залишаюся членом нашої команди, нашої великої родини “Агропродсервіс”. Але бачу, що сьогодні аграрії області потребують консолідації сил, потребують тих знань, які я особисто здобув своїм досвідом, ціною помилок та часу. Думаю, буде справедливо, якщо я зможу застосувати свої вміння не тільки для свого підприємства, але і для інших компаній, які своєю щоденною працею зміцнюють економіку області”.

За словами Івана Чайківського, відхід від оперативного управління компанією – це не відхід від бізнесу. Це, швидше, звільнення від рутинної щоденної роботи, щоб більше присвятити себе суспільно-громадським проектам.

IMG_2648