Іван Буряк представлятиме Тернопіль на всеукраїнському етапі змагань студентів-стоматологів (Фото)

Окновне-nУ вмінні краще лікувати зуби змагалися нещодавно студенти стоматологічного факультету. Перше місце отримав студент п’ятого курсу Іван Буряк. Він і представлятиме наше місто і ТДМУ на всеукраїнському етапі подібних змагань. 

Акція відбулася в рамках відбіркового туру щорічного міжнародного конкурсу «Фахівець року». Переможець поїде до Львова відстоювати честь нашого міста і рідної Альма-матер.

Читайте також. Команді корвету “Тернопіль” пропонують відпочити на базі комплексу “Червона калина”

До речі, у всеукраїнському етапі візьмуть участь кращі конкурсанти із міст України, Польщі, Росії, повідомили у прес-службі Тернопільського медичного університету ім. І.Горбачевського.

– Упродовж п’яти років на кафедрі терапевтичної, дитячої та ортопедичної стоматології стоматологічного факультету ТДМУ проходить відбірковий тур цього конкурсу. Студенти з задоволенням беруть у ньому участь, оскільки це стимулює їх ще в стінах університету бути фахівцями. Ми постійно наголошуємо їм на тому, що ще під час навчання вони можуть здобути важливі для майбутнього стоматолога професійні навички, розвинути відповідальне ставлення до пацієнта, – розповіла кандидат медичних наук, асистент кафедри терапевтичної, дитячої та ортопедичної стоматології Наталія Гасюк.

Читайте також. 35 активістів Майдану у Тернополі отримали ювілейні відзнаки (Відео, Фото)

Потрібно зазначити, що конкурс  «Фахівець року» отримав статус міжнародного та його фінальний тур відбудеться на базі Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького.

– У міському турі беруть участь здебільшого студенти ІІІ-V курсів. Випускники – це наша гордість, а представники III-IV курсів – наша надія, – додала викладач. – Студенти медичного університету неодноразово ставали переможцями фінального туру.

Щодо конкурсу, який відбувся 5 березня, то всіх учасників поставили в жорсткі рамки. Вони пройшли жеребкування від вибору робочої установки до пацієнта, а потім під пильним оком експертів справлялися з поставленими завданнями. Це зробили з метою уникнення будь-якого суб’єктивного фактора щодо отримання завдань і їх оцінювання.

Читайте також. Михайла Гаврилюка у Тернополі зустрічали стоячи, а Ірену Карпу проводжали оплесками (Фото, Відео)

– Цього разу конкурсанти лікували каріозні порожнини 3-4 класу за Блеком, – уточнює вона. – Можна сказати, що, з одного боку, ці завдання є складними, але порівняно із тими, які поставить їм під час роботи життя, вони – легкі. Тому бажаємо їм справлятися зі всіма професійними викликами у майбутньому.

Нагородження переможців відбулося у теплій і дружній атмосфері. Окрім Івана Буряка, конкурсна комісія також відзначила вміння та старання іншого п’ятикурсника Вадима Мелояна. Добре впоралися із завданням і студенти четвертого курсу, кажуть у вузі.