Поліція заблокувала 6 населених пунктів на Тернопільщині через першу смерть від коронавірусу: контактних осіб пів тисячі (Відео)

поліція-напис на капоті і рукав патрульного абстрактноХворий на коронавірус чоловік, який сьогодні вранці помер у лікарні Тернополя, контактував із семи десятками людей, в тому числі зі священиком, який зараз з діагнозом Covid-19 у важкому стані в реанімації.

Про це повідомив у Фейсбук заступник глави МВС України Антон Геращенко.

Епідслужба та поліція вже встановила, що хворий на коронавірус священик контактував з пів тисячею осіб, повідомив заступник міністра внутрішніх справ. Усіх цих контактних осіб Антон Геращенко закликав терміново зголоситись до поліції за номером 102 чи до медиків за номером 103.

“Бо Ваше життя та здоров’я у серйозній небезпеці!” – наголосив представник МВС України.

Також, повідомив заступник глави МВС, у Монастириському та Заліщицькому районах Тернопільської області, де підтверджені випадки коронавірусу, поліція вже заблокувала дороги до шести населених пунктів.

“В цьому осередку епідемії вже встановлено 5 випадків зараження COVID-19. Але ми всі розуміємо, що їх значно більше”, – повідомив Геращенко.

Читайте також: В Україні четверта смерть від коронавірусу — помер інфікований мешканець Тернопільщини (Відео)

Як повідомляла раніше ІА “7 Днів-Україна”, станом на ранок 25 березня в Тернопільській області лабораторно підтверджені 6 випадків коронавірусу, один з яких – летальний. Всі хворі – з Заліщицького і Монастириського районів.

Читайте також: На Тернопільщині дезинфікували місця перебування людей, у яких підтвердили коронавірус (Фото)