Італійське кіно у Тернополі: від документальної стрічки до комедії

P4110002-nФестиваль “Тиждень італійського кіно” триватиме у “Палаці кіно” з 19 до 30 червня.

Читайте також. Активну молодь Тернопілля запрошують на навчальний табір “Youth-ACTING”

Тернополянам представлять чотири стрічки, дві з яких отримали престижні нагороди кінокритиків. Початок сеансів – о 18 год. та 19.30. Ціна квитків – 20 грн. Довідки за телефоном – 52-33-33. Для організованих груп (не менше 12 осіб) сеанс відбудеться у зручний для замовників час.

– Тиждень італійського кіно – унікальний огляд найяскравіших новинок з традиційно-кінематографічної Італії, – розповідають організатори.

Читайте також. Режисер і актори у прем’єрі шукатимуть відповідь на питання: чому Мефістофель кирпатий? (Відео)

Українські кіномани цього року переглянуть дві картини, відзначені нагородами престижних міжнародних кінофестивалів: психологічний трилер “Прийдешнє”, який отримав приз Роттердама, і першу в історії Венеціанського кінофестивалю документальну стрічку, нагороджену Золотим левом, – “Римська кільцева дорога”.

– За чудовий настрій у програмі відповідає комедія про подорож на той світ і назад “Я повернусь”, – додають організатори фестивалю. – Психологічна драма Бернардо Бертолуччі “Конформіст” стала класикою світового кінематографу, вона спонукає задуматися про моральний вибір в епоху історичних катаклізмів.

Довідково. Програма Фестиваль “Тиждень італійського кіно”:

19-21 червня – “Прийдешнє”,

22-24 червня – “Конформіст”,

25-27 червня – “Римська кільцева дорога”,

28-30 червня – “Я повернусь”.