Італія сьогодні відкрила свої кордони, але не для всіх туристів

Від сьогодні без двотижневої обсервації заїхати до Італії можуть громадяни кранн-членів ЄС та Шенгенської зони.

Із 3 червня Італія після жорсткого карантину починає відкривати свої кордони. Про це з посиланням на Corriere dela Serra повідомляє “Європейська правда“.

Як ідеться в повідомленні, для громадян України та інших країн, що не є членами Євросоюзу і не входять до Шенгенської зони, Італія має намір відкрити свої кордони поетапно після 15 червня.

Італія також знімає обмеження на поїздки всередині країни, дозволяючи людям переміщатися між регіонами. Протягом майже трьох місяців подорож по Італії дозволялася тільки в необхідних випадках.

Читайте також: Румунія назвала дату відкриття своїх чорноморських курортів після коронавірусу

Раніше Швейцарія оголосила про плани з відкриття кордонів для всіх своїх сусідів, крім Італії. Швейцарія, Франція, Німеччина та Австрія вже домовилися скасувати всі обмеження на поїздки між чотирма країнами з 15 червня.

Читайте також: Перша держава Європи оголосила себе країною без Covid-19

Нагадаємо, 1 червня в Італії більшість найвідоміших культурних пам’яток відновили роботу після трьох місяців карантину, але з заходами безпеки, включаючи температурні перевірки і обов’язкові маски для обличчя.

Читайте також: Кількість нових випадків коронавірусу у світі знову зросла

Зазначимо, що в Італії продовжують виявляти нові випадки зараження коронавірусом, та це рекордно низькі показники з початку епідемії в цій країні.