У ISW вказали на спробу Путіна приховати справжні цілі РФ у війні проти України

Президент Росії намагається маніпулювати і приховувати справжні цілі РФ у війні проти України. Тому робить заяви, що суперечать діям російської армії, спрямованим на захоплення якомога більшої частини України.

До такого висновку у своєму звіті дійшов Інститут дослідження війни (ISW) після аналізу виступу Володимира Путіна 15 серпня на форумі “Армія-2022”.

Американські аналітики відзначили, що Путін заявив, начебто армія РФ виконує завдання “спецоперації” тільки щодо “визволення” Донбасу. При цьому президент РФ зовсім не згадав про намагання Росії анексувати окуповані території півдня України.

"Така обмежена заява про російські цілі різко контрастує з раніше сформульованими російськими військовими цілями щодо "денацифікації" та "демілітаризації" всієї України. Крім того, відносно обмежена заява Путіна несумісна з діями Росії щодо інтеграції окупованих частин Херсонської та Запорізької областей до складу Російської Федерації", - заявили в ISW.

Там наголошують, що за такими висловами Путіна стоїть маніпуляція.

"Кремль продовжує намагатися спотворити свої ймовірні максималістські цілі в Україні. ISW оцінює, що стратегічні цілі Росії залишаються незмінними: зміна режиму в Києві та забезпечення територіального контролю над більшою частиною України", - підкреслив американський Інститут дослідження війни.

Читайте також: Курт Волкер пояснив, як РФ має програти війну Україні: “До кінця року побачимо зміну на фронті” (Відео)