ISW відзначає зміну тактики армії РФ у битві за Донбас через значні втрати (Мапа)

Через завдані військами України значні втрати російські війська “битву за Донбас” звели зараз до “битви за Сєвєродонецьк”.

Про це повідомляє американський Інститут вивчення війни (ISW).

Із посиланням на посадовця Міноборони США ISW повідомляє про зміну тактики бойових дій армією Росії в Україні. Від масштабних наступів на великих ділянках фронту через їх безуспішність війська РФ перейшли до тактики намагань захопити окремі села і так просуватись у бік Сєвєродонецька.

"Росіяни активізували зусилля з просування на північ і захід від Попасної в рамках підготовки до битви за Сєвєродонецьк. Російські сили також безуспішно намагалися прорвати українську оборону на захід та схід від Авдіївки та вели потужний обстріл у цьому районі", - констатували у ISW.

Читайте також: З’ясувалась причина, чому війська РФ ще не раз зазнають ударів ЗСУ у Чорнобаївці і не тільки (Відео)

У Пентагоні констатують, що російські війська, як і раніше, стикаються з проблемами у координації зв'язку між командирами та синхронізації артилерійського вогню за підтримки наземних атак.

"Неназваний представник оборони США повідомив, що російські сили все ще мають 106 БТГ, які діють в Україні, але їм довелося розформувати та об’єднати деякі, щоб компенсувати втрати", - йдеться в повідомленні Інституту вивчення війни.

Читайте також: Армія Росії рветься безуспішним штурмом до двох міст України (Карта, Відео)