ISW назвав напрямки, де армія РФ зібралась в наступ у війні проти України (Карта)

Ілюстративне фото з відкритих джерел

Війська Росії після “оперативної паузи” готуються поновити наступальні дії у війні проти України. Головними напрямками їх наступу залишається Донбас.

Про це повідомив Інститут дослідження війни (ISW).

Там проінформували, що російські окупанти вже відновили спроби наступу під Авдіївкою, сподіваючись обійти позиції ЗСУ.

“Армія РФ відновила наступальні операції на північний схід від Авдіївки, ймовірно, намагаючись обійти українські укріплення у цьому районі”, – зазначили американські експерти.

Вони уточнили, що ЗСУ зупинили просування росіян у Кам'янці, приблизно за 6 км на північний схід від Авдіївки, після того, як раніше того ж дня 14 липня війська РФ начебто отримали частковий успіх в цьому районі.

Читайте також: Згурець сказав, як Україна може прискорити отримання зброї до початку її масового постачання за ленд-лізом (Відео)

Також війська РФ за 8 кілометрів від Сіверська намагались просунутись у Верхньокам'янське, але Генштаб ЗСУ повідомив про відбиття російського штурму. Крім того, армія України дала вогневу відповідь російським військам, які штурмували населені пункти на південний схід від Бахмута. Бої ішли за 20 км від міста.

Читайте також: “Просто треба добити”, – генерал Марченко назвав умову завершення контрнаступу ЗСУ до осені (Відео)

За оцінкою американських аналітиків, російська армія може піти в наступ на широкій ділянці фронту на Донбасі.

"Війська РФ, найімовірніше, невдовзі почнуть масштабніший і рішучий наступ уздовж лінії Слов'янськ-Сіверськ-Бахмут, але поки немає ознак, коли і де саме почнеться цей наступ і на чому саме він буде зосереджений", – резюмували експерти ISW.