Історія з фінансовою пірамідою на Тернопільщині знайшла своє продовження: виявили де кількох “підприємців”

завантаженняЩе шістьох чоловіків розглядають як причетних до шахрайства із “Хеліксом”. Сьогодні їхні помешкання обшукали, вилучили документи. 

Співробітники слідчого управління тернопільської поліції спільно з працівниками управління СБУ області сьогодні провели ряд обшуків у Києві та Тернополі. Зі слів старшого  слідчого в особливо важливих справах СУ ГУНП в області Андрія Зубка, ще шестеро осіб виявилися причетними до діяльності  фінансової піраміди «Хелікс Кепітал». Серед них активні учасники та один з лідерів.  Саме в їх помешканнях й здійснювалося санкціоновані обшуки, повідомляє прес-служба Нацполіції Тернопільської області.

Читайте також:  В Тернополі справжній бум із постраждалих від фінансової піраміди

Правоохоронці вилучили документи, що стосуються незаконної діяльності «Хелікс Кепітал», десятки банківських карток, декілька тисяч доларів, золоті злитки, мобільні телефони та інше.

Правоохоронці звертаються до людей, котрі потерпіли від злочинної діяльності даної фінансової структури, звертатися у підрозділи поліції за місцем проживання. Відтепер у кожному відділі та відділення поліції Тернопільщини є слідчий, котрий прийме заяву та опитає потерпілого.

Читайте також: У Тернополі випустили з-під варти ще одного підозрюваного в організації фінансової піраміди

Нагадаємо,  до правоохоронців уже надійшло понад п’ятсот заяв від жителів не лише України, а й з-за кодону, котрі вклали кошти у фінансову структуру «Хелікс Кепітал» і були обдурені. Сума збитків становить понад сорок мільйонів гривень.