Історія кохання Юрія Бойко: з кожним роком любов подружжя тільки міцнішає

118799
Юрій Бойко з дружиною / glavred.info

Напередодні президентських виборів України, які відбудуться 25 травня, ми розповідаємо вам історії кохання претендентів на президентське крісло та інших значущих політиків України.

Юрій Бойко, екс-віце-прем’єр-міністр України, колишній 1-й міністр енергетики та вугільної промисловості, також екс-міністр палива і енергетики, кандидат у президенти України в 2014 році.

Народився Юрій Анатолійович в місті Горлівка Донецької області. У дитинстві займався музикою і грав на скрипці. Закінчив Московський хіміко-технологічний інститут ім. Д. Менделєєва, інженер, хімік-технолог. А в 2001 році закінчив Східноукраїнський університет (Рубіжанський філіал), бакалавр, інженер-економіст.

Про Юрія Бойка можна сказати, що він сам коваль свого щастя. Юрій Анатолійович пройшов шлях від майстра до директора хімзаводу Зоря у місті Рубіжному Луганської області, який виготовляв вибухові речовини для військової промисловості, і до співзасновника ” Росукренерго”.

Зі своєю майбутньою дружиною Юрій Бойко познайомився в інституті. Юрій Анатолійович і Віра Дмитрівна були однокурсниками, вчилися в одній групі, на факультеті, який готував фахівців для “оборонки” – майбутні дружини вивчали вибухові речовини.

Віра Дмитрівна – була справжньою красунею і спортсменкою, між іншим, майстер спорту з гімнастики. Юний Юрій Бойко просто не міг не звернути уваги на таку ефектну дівчину.

Родина Юрія Бойко / bagnet.org

“Перший раз ми зустрілися, коли їхали на нашу першу інститутську вечірку – відзначати стипендію. Тоді всі жили в одному гуртожитку. Ми виходимо з приятелями, а Віра стоїть на зупинці. Дуже красива, з прекрасною фігурою, але в той же час дуже серйозна і зважена. Хоча сподобалася, звичайно, в першу чергу зовнішністю. Загалом, поїхали разом. Але це було просто знайомство,” – розповів журналістам Юрій Анатолійович.

Читайте також. Історія кохання Кернеса: Як білборд з вибаченнями вилікував відбиту нирку

“Юра, безумовно, був дуже симпатичним молодим чоловіком, який притягував до себе. Він мені відразу сподобався,” – розповіла Віра Дмитрівна, дружина Юрія Бойка.

У Юрія та Віри спочатку зародилися дружні почуття. І тільки через два роки, на третьому курсі інституту, вони усвідомили, що люблять один одного. Це сталося після довгих зимових канікул, коли пара майже місяць не бачилася.

“Коли ми, нарешті, зустрілися після канікул, я зрозумів, що розлучатися нам більше не можна,” – з теплотою розповідав журналістам Юрій Бойко.

Читайте також. Історія кохання Тягнибока: З дружиною вів себе, як танк

Віра Дмитрівна була впевнена, що Юрій Анатолійович – її суджений. “Була така традиція на 13-14 січня, коли думаєш, береш і вариш пельмені і кладеш в них імена претендентів. Який перший спливе, той і наречений. Коли я заклала папірець з ім’ям Юри і витягла цей пельмень, то відразу повідомила матері про те, що Юра якраз мій майбутній чоловік і є,” – згадувала в одному з інтерв’ю Віра Бойко.

Саме після цього епізоду Юрій познайомив Віру зі своїми батьками і запропонував їй одружитися. Молоді люди одружилися на п’ятому курсі інституту. Так у родині Бойко зародилася традиція – 17 січня, на чергову річницю весілля, обов’язково все сімейство варить пельмені.

Сім’я Юрія Бойко / from-ua.com

Після закінчення вузів молодята поїхали в Луганську область, у зв’язку з роботою Юрія Анатолійовича. Хоча Віра Дмитрівна могла залишитися в Москві, вона прислухалася до свого чоловіка і поїхала з ним в українське місто Рубіжне. Мабуть, відчувала, що її любов, ласка і турбота будуть потрібні Юрію Анатолійовичу, як ніколи.

Жила молода сім’я в гуртожитку. Юрій Бойко старанно працював, а Віра Дмитрівна була надійною підтримкою для свого чоловіка. В цей же час Юрій і Віра задумалися про дітей. Кажуть, що одного разу Юрій Бойко запевнив дружину, що у них будуть тільки гарні діти…

Читай також: Історія кохання Михайла Добкіна: Живе за покликом серця

Віра Дмитрівна подарувала Юрію Анатолійовичу шістьох красивих і чудових дітей – трьох синів: Анатолія, Юрія і Миколи, а також трьох дочок: Ярославу, Уляну і Марію.

Про первістка у Юрія Бойка залишилися найкращі спогади: “Народжувала Віра в Горлівці у моїх батьків. Я кілька разів їздив її провідувати за 120 кілометрів. Коли батько сказав мені, що народився хлопчик, я поїхав до Горлівки, у вікно подивився – все, як зазвичай”.

Рівно через два роки, у молодій сім’ї народилася дочка Ярослава. “Ми хотіли багато дітей. Кількість ми не задумували, так вийшло. Спочатку двоє – син і дочка, потім перерва 7 років, і ще дочка та син, потім знову 7 років, та ще двоє. Зазвичай на питання – чому у нас стільки дітей, я відповідаю так: у нас в провінції часто вимикали світло, це називалося “віялові відключення електроенергії”, та робити було нічого,” – так жартує кандидат у президенти України Юрій Бойко.

Юрій Бойко захоплюється спортом (хокеєм, футболом, гірськими і водними лижами). Разом з товаришами він створив хокейну команду. Але найулюбленіше хобі Юрія Анатолійовича – це спільні прогулянки з дружиною і дітьми. Кожну вільну хвилину Юрій Бойко намагається проводити з рідними.

“У мене в житті є дві важливі речі – це робота і сім’я,” – говорить Юрій Анатолійович.


Важко виховати шестеро дітей? Своїм секретом з українцями в одному з інтерв’ю поділився, можливо, майбутній президент України Юрій Бойко: “Що стосується виховання дітей, то в основному воно відбувається особистим прикладом. Якщо ти показуєш приклад, то вони на тебе дивляться і переймають”.

Берегинею сімейного вогнища завжди була і є дружина Юрія Бойко, Віра: “Бути вдома, займатися вихованням дітей, створювати свій простір любові – в нашому житті це теж гідно поваги. І ось, виховуючи своїх дітей, я насамперед намагаюся показати, що розвивати себе – це важливо, але і важливе вміння елементарного домоводства, тому що це не менш важливо, а іноді і важливіше. Тому що обиратимуть не завжди за знаннями, а і по вмінню бути господинею, вести господарство”. Віра Дмитрівна не визнає навіть натяку на допомогу в домашньому господарстві. Вона сама зберігає будинок в ідеальному порядку. Подружжя Бойко служать прикладом наслідування для своїх дітей. З кожним роком їх любов тільки міцнішає. Вони люблять один одного, немов з моменту їх першого побачення минув лише день.

Втім, Юрій і Віра Бойко, можуть пишатися своїми дітьми. Старший син Анатолій з дитинства захоплювався комп’ютерами, закінчив КПІ і займається улюбленою справою. Дочка Ярослава закінчила інститут іноземних мов і займає посаду креативного директора журналу l’officiel Hommes, а дочка Уляна займає посаду головного редактора українського журналу Pink.

Джерело: IVONA bigmir)net.