Історія кохання Арсенія Яценюка: Більше 15 років разом (Фото)

d19d95adc275e42121775dc7d20d3602
Дружина Арсенія Яценюка перша запросила його на побачення / lichnosti.net

В рамках проекту, присвяченого Дню закоханих пропонуємо вашій увазі історію кохання знаменитого політика Арсенія Яценюка.

 

Історія Арсенія Яценюка і Терези Гур (у дівоцтві) почалася багато років тому зі службового роману. Вони разом вже 15 років.

Один з лідерів Євромайдану і його майбутня наречена в той період життя працювали в одному банку. Так і познайомилися. Яценюк дуже багато часу приділяв посадовим обов’язкам. Тереза йому сподобалася, але пов’язувати себе любовними зв’язками він не поспішав. Наполеглива дівчина сама проявила ініціативу, запросивши Арсенія на чашечку кави. Як пізніше зізнавався в численних інтерв’ю політик, – це була любов з першого погляду, незважаючи на тривіальні обставини при яких вони познайомилися.

Читайте також. Історія кохання Віталія Кличка: Випробування рингом і політикою

Перше побачення остаточно розставило всі крапки над "і". Їм було цікаво і легко разом. Хотілося спілкуватися на серйозні і не дуже теми, хотілося працювати ще краще, хотілося разом робити відкриття.

"Коли ми побачили одне одного, то зрозуміли, що Бог визначив, що ми створені одне для одного",

- як-то Арсеній Яценюк зізнався журналістам 1+1.

5fddd7a8196c3e88772f3086ec633b38
Весільне фото Арсенія Яценюка / tsn.ua

Можливо, саме тому роман Арсенія і Терези розвивався дуже стрімко. Закохані три місяці разом коротали вечори, поки опозиціонер не зробив рішучий крок. Яценюк, проводжаючи дівчину додому, запропонував їй жити разом.

Читайте також. Історія кохання Тягнибока: З дружиною вів себе, як танк

"Якийсь то був вечір, коли Арсеній мене проводжав додому - і він запропонував: Терезія, ну ми ж дорослі люди, ми любимо один одного. Давай будемо жити разом. І ми почали жити разом, і готуватися до весілля", - розповіла Терезія Яценюк ТСН.

fbbfd1a55cfaedbae29284a519540830
Сімейне фото Арсенія Яценюка / donbass.ua

З весіллям подружжя теж вирішила не затягувати. Навіщо відкладати те, що і так станеться. Буквально через два місяці закохані розписалися. Арсеній і Терезія оформили стосунки 30 квітня 1999 року. Без шуму і шику. На дуже скромну церемонію прийшло небагато гостей - найближчі родичі і друзі. А ось наряд Терези був особливим - сріблясте плаття і довгі білі рукавички виділяло її серед інших наречених.

Як зізнається лідер української опозиції в одному з інтерв'ю:

"Мені здається, що сімейне життя - воно взагалі дуже складне. І найбільша заслуга в наших сімейних відносинах - це Терезина заслуга. І справа не тільки в тому, що вона вранці прокидається, збирає дітей в школу, всіх годує, усіх одягає, всіх проводжає, а справа в тому, що вона дійсно зберігає полум'я сімейного життя".

Читайте також. Хто захищає тил владоможців: Біографії дружин відомих політиків

За кожним великим чоловіком стоїть велика жінка. Ця відома англійська прислів'я, посилаючись на затвердження Яценюка, багаторазово підтверджується жінкою його життя.

Джерело: IVONA bigmir)net.