“Треба забезпечити військових санітарною технікою та реанімобілями”, – нардеп з Тернополя

КайдаВжити термінових заходів щодо забезпечення військових необхідними медичною технікою та лікарськими засобами вимагає нардеп з Тернополя Олексій Кайда.

Так, 25 липня свободівець скерував депутатський запит прем’єр-міністрові України Арсенію Яценюку, секретарю Ради національної безпеки і оборони Андрію Парубію та Міністрові охорони здоров’я Олегу Мусію.

Нардеп вимагає вжити термінових заходів для забезпечення військово-медичних закладів і військових частин Збройних Сил, задіяних в АТО, необхідними медичними препаратами, лікарськими засобами та медичною технікою.

Читайте також. Права валютних позичальників у Тернополі захищатиме осередок, а в Києві – нардеп (Відео)

– У відповіді на моє депутатське звернення, – каже Олексій Кайда. – Міноборони повідомило, що вже протягом кількох місяців відомство неодноразово ставило перед Кабміном, Радою нацбезпеки та Міністерством охорони здоров’я питання щодо забезпечення медичних підрозділів військових частин засобами специфічної імунопрофілактики та лікування особливо небезпечних інфекційних захворювань. На жаль, як поінформувало Міністерство оборони, рішень щодо вирішення цих питань до цього часу немає.

Читайте також. “Слідчі перевіряють факти причетності банку “Глобус” та інших до вчинення злочинів”, – нардеп

Свободівець зазначив, що зараз також існує потреба у забезпеченні військових частин санітарною технікою та реанімобілями класу «С».

- Саме тому я звернувся до очільника Уряду, Секретаря РНБО та Міністра охорони здоров'я з вимогою якомога швидше вирішити ці питання для надання своєчасної кваліфікованої медичної допомоги військовослужбовцям та евакуації поранених і хворих до лікувальних закладів, - наголосив Олексій Кайда.