Після невдалого штурму з загиблими силовики ні з чим відступили від резиденції екс-президента Киргизстану (Відео)

Під час штурму. Фото - НВ
Під час штурму. Фото – НВ

Спроба затримати колишнього президента Киргизстану Алмазбека Атамбаєва перетворилась на криваву бійню, та затримати його силовикам так і не вдалося.

Штурм силовики почали під вечір 7 серпня, але на захист Атамбаєва стали йог оприбічники. Спецпризначенці відкрили вогонь, як стверджують, ґумовими кулями. Однак більшість із поранених отримали вогнепальні поранення, а на місці сутичок були знайдені гільзи від АК.

Внаслідок протистояння зі стріляниною 1 силовик загинув, 5 десятків захисників екс-президента поранені і травмовані.

Затримувати Атамбаєва, позбавленого недоторканості, силовики прийшли за підозрою у корупції і незаконному звільненні “злодія в законі” Азіза Батукаєва.

Сам Алмазбек Атамбаєв, який керував Киргизстаном з 2011 до 2017 року і став першим Президентом Киргизстану, який демократично покинув пост глави цієї країни після одного терміну, вважає, що теперішні переслідування - це політична помста.

Після кривавого протистояння сьогодні вранці силовики відступили від будинку Алмазбека Атамбаєва в селі Кой-Таш, полишивши там у заручниках шістьох спецпризначенців, затриманих прихильниками Атамбаєва.

Всі подробиці - у сюжеті "Сьогодні"