Ірина Бекешкіна розповіла, де більшість українців планує зустріти Новий рік і скільки це коштуватиме

IMG_2079Фонд “Демократичні ініціативи” і Центр Разумкова провели опитування з приводу того, де українці планують зустріти Новий рік і скільки витратити на святкування. Про це йшлося на конференції “2018-й: підсумки і прогнози”, повідомляє РБК-Україна.

За словами директора фонду “Демократичні ініціативи” Ірини Бекешкіної, більшість українців проведуть новорічну ніч удома

За даними опитування фонду “Демократичні ініціативи” і Центру Разумкова, українці витратять на новорічний стіл 1752 гривні.

Читайте також: 2013 рік. Українці витратять на Новорічні свята 4155 гривень (Відео)

— Середня сума, яку українці планують витратити на новорічний стіл, – 1752 гривні, найбільша ця цифра у центральному регіоні країни, і найменша відповідно – у східному регіоні, – сказала Ірина Бекешкіна.

Дані опитування свідчать, що новорічну ніч більшість українців (64,5%) проведуть удома, в колі сім’ї, ще 17,5% – в гостях у друзів чи родичів, 4% –  в громадському закладі чи на публічному святкуванні, 1% – “у колі” інтернету, 1% – на самоті перед телевізором, 1% – у цікавій подорожі по Україні, 0,5% – за кордоном, а 4,5% не святкуватимуть, а просто підуть спати.

т

Опитування, оприлюдені іншими дослідниками думки українців, свідчить про те, що одні родини планують витратити на святкування понад 10 тис. грн, інші – до 740 грн. Усе залежить від достатку й вподобань людей.