“Це залежить лише від одного фактора”, – Гіркін сказав, хто далі керуватиме самопроголошеною “ДНР”

Стрєлков в цивільному в півобертаСамопроголошеною “ДНР”, як і “ЛНР”, і далі керуватиме Москва, хоча маріонеток, які начебто очолюють ці псевдореспубліки, Кремль може змінити.

Так звані “вибори” в самопроголошеній “ДНР” восени цього року навряд чи відбудуться, та якщо Олександр Захарченко вже набрид Кремлю, то його Москва може замінити на Олександра Ходаковського. Про це написав на своїй сторінці в мережі колишній “міністр оборони ДНР” Ігор Гіркін, стараннями якого Росія окупувала Крим і почала війну на Донбасі.

Гіркін прямо вказав, що “волевиявлення” місцевих мешканців і результати “голосування” в самопроголошеній псевдореспубліці не матимуть жодного значення і ніяк не вплинуть на те, хто саме очолюватиме самопроголошену “ДНР”.

“Це залежить лише від одного фактора – від рішення “кремлівських кураторів”, – прямо заявив полковник ФСБ РФ Гіркін.

Читайте також: Стрєлков сказав, чи будуть «вибори» в самопроголошеній «ДНР»

“Якщо Захарченко їм вже остаточно набрид своєю тупістю, “не по чину” жадібністю і п’яними витівками – вони скажуть йому – “ша, креветка!” і обраний буде Ходаковський (цілком собі “системний” хлопець, насправді, хіба що – помітно “елітніший” і в цілому розумніший, ніж пан “Підкорювач Лондона”). Якщо ні – вибори Захарченка на посаду Захарченка пройдуть так само легко і невимушено, як вибори Путіна на посаду Путіна”, – написав Гіркін.

Читайте також: «Вибори» в самопроголошеній «ДНР»: випливають цікаві подробиці. Російський політолог каже про «політичний терор»

Як повідомляла раніше ІА «7 Днів-Україна», у невизнаній навіть Росією “ДНР” початок так званої “виборчої кампанії” уже проголосили. Однак із тих, кого раніше називали вірогідними суперниками Захарченка, не зареєстрований “кандидатом” на посаду “глави ДНР” ще жоден.

Читайте також: Знайшовся одіозний бойовик «ДНР», який зник на окупованому Донбасі (Відео)

Сам же Ходаковський, який зник з окупованого Донбасу ще в травні цього року, “засвітився” в Росії і на окупованих “ДНР” територіях від травня помічений не був.