Інтерпол більше не шукає поплічників екс-президента

156646

Інтерпол зняв з розшуку ще одного чиновника часів Януковича – колишнього секретаря РНБО і главу АП – Андрія Клюєва, повідомляє 112 Україна. Крім того також колишнього міністра енергетики та вугільної промисловості України Едуарда Ставицького та екс-депутата Олександра Онищенка.

За словами представника Нацполіції Ярослава Тракала., рішення прийняла комісія з контролю за файлами Інтерполу на 99-й Сесії.

Тракало повідомив, що українське бюро передало отриману інформацію, а саме копію рішення комісії з контролю за файлами Інтерполу, Генеральній прокуратурі України як органу досудового розслідування.

Читайте також: У Лондоні затримали українського екс-посадовця

Інтерпол ухвалив рішення про припинення міжнародного розшуку колишнього міністра енергетики та вугільної промисловості України Едуарда Ставицького. Про це повідомив адвокат Юрій Іващенко на своїй сторінці у Facebook.

“Комісія з контролю за файлами Інтерполу на 99-й сесії ухвалила рішення про припинення розшуку Едуарда Ставицького. Сьогодні отримано офіційне підтвердження з Інтерполу і від Комісії з контролю за файлами Інтерполу, що скарга Едуарда Ставицького повністю задоволена, його кримінальне переслідування визнано політичним”, – написав Іващенко.

Що ж до Онищенка, то Тракало прокоментував ситуацію так:

“Комісія з контролю за файлами Інтерполу на 99-й сесії ухвалила рішення відмовити в оголошенні в розшук Онищенка. Цю інформацію українське бюро Інтерполу передало до НАБУ”, – повідомляє він.