Мінімум $1000 на місяць у бійців ЗСУ на передовій Донбасу буде вже з травня: Полторак підписав наказ

Фото - Фейсбук Степана Полторака
Фото – Фейсбук Степана Полторака

Українські військові на першій лінії оборони на Донбасі з травня будуть отримувати грошові доплати, збільшені на 5 тисяч гривень, бійці ЗСУ на інших лініях оборони в зоні ООС – збільшені на 1 тисячу.

Відповідний наказ підписав Міністр оборони України.

Про це сам Степан Полторак поінформував сьогодні у Фейсбук, повідомивши про суми грошового забезпечення, які будуть отримувати як рядові солдати, так і їх командири на Донбасі.

Рядовий боєць на першій лінії оборони в зоні проведення ООС тепер загалом буде отримувати щомісяця мінімум $1000.

Читайте також: $1000 на місяць: Порошенко збільшив грошові виплати бійцям ЗСУ на передовій (Відео)

Як повідомляла раніше ІА «7 Днів-Україна», відповідне доручення Міністру оборони України про збільшення військових доплат дав Президент України Петро Порошенко під час свого візиту в зону ООС 6 травня.

Читайте також: «Хочу подякувати і вклонитися», — остання в ранзі Президента України промова Порошенка до бійців ЗСУ на Донбасі (Відео)

“Таким чином, мінімальне грошове забезпечення військовослужбовця-контрактника, який залучений до участі в Операції об’єднаних Сил, буде становити на першій лінії — 27 300 грн, в інших районах проведення операції — 16 800 грн, командира взводу — на першій лінії від 31 100 грн, в інших районах – від 20 600 грн, командира батальйону – від 35 500 грн на першій лінії та від 25 000 грн в інших районах. Командир бригади, який виконує завдання на лінії бойового зіткнення, отримуватиме мінімальне грошове забезпечення у сумі 42 000 грн, а в інших районах проведення операції — 31 500 грн”, – проінформував Міністр оборони України.

“Зазначене підвищення відбувається в плановому порядку в межах виділених у 2019 році в Держбюджеті коштів на утримання Збройних Сил за напрямом видатків на виплату грошового забезпечення військовослужбовцям та не потребує додаткового виділення бюджетних коштів або перерозподілу з інших статей видатків”, – пояснив Степан Полторак.