Інформаційні атаки замість силових: На Грушевського “Беркуту” транслюють опозиційні канали (Відео)

indexІнформаційні атаки замість силових. Активісти Майдану встановили перед кордоном міліції на вулиці Грушевського великий монітор, на якому транслюють новини кількох телеканалів. А з боку спецпризначенців голосно лунають патріотичні пісні радянських часів, з метою заглушити інформаційні випуски.

“Ні, не розійдуться. Особисто, я не збираюся йти звідси, поки не відбудуться зміни. І таких, як я тут тисячі. І будемо стояти до кінця”.

“До остаточної перемоги. Однак до перемоги, думаю, ще далеко. Щонайменше місяці два, а то й більше, але доведеться”, – кажуть протестувальники.

За даними опозиції, можливість застосування до українських можновладців санкцій обговорюватимуть на засіданні Ради Євросоюзу з питань закордонних справ 10 лютого.

“Ми обговорювали з опозицією тут і в Україні усі шляхи можливої підтримки. Розглядаючи проблему, почасти неправильно сфокусуватися лише на одному аспекті допомоги, яку ми можемо надати народові України. Дуже важливо спочатку припинити насильство в країні і почати конструктивний діалог, розглянути питання конституційної реформи, ролі парламенту, розпочати рух вперед. Процес для людей має бути відкритим і прозорим”, – заявила верховний представник ЄС з питань безпеки та зовнішньої політики Кетрін Ештон.

Тим часом у неділю на Майдані Незалежності опозиція зібрала інформаційний мітинг. На ньому оприлюднили вимоги про звільнення активістів Євромайдану та щодо кадрових змін в уряді.

За матеріалами Еuronews