“Інформаційна диверсія”, – у Порошенка зреагували на оприлюднені СБУ свідчення Медведчука (Відео)

Адвокати Порошенка. Фото – скріншот з відео

Свідчення підозрюваного у держзраді Віктора Медведчука не містять жодних нових доказів. У час збройної агресії РФ проти України оприлюднення СБУ заяв Медведчука грає на руку Кремлю, бо розхитує єдність українців всередині країни.

Про це заявили у “Європейській солідарності” після оприлюднення СБУ 23 травня показів Медведчука проти Порошенка у двох кримінальних провадженнях.

“Це очевидна інформаційна диверсія в інтересах-країни агресора”, – заявили в партії Порошенка.

Адвокати лідера "Європейської солідарності" Петра Порошенка Ігор Головань та Ілля Новіков вважають свідчення Медведчука тиском на суд, повідомляє "5 канал".

"Це зараз навіть не слова Медведчука. Це слова тих, хто ці слова писав", - заявив Новіков про підготований текст, який підозрюваний у держзраді Медведчук прочитав для СБУ з суфлера.

Читайте також: Медведчук все валить на Порошенка: в СБУ оприлюднили покази кума Путіна у “вугільній справі” і не тільки (Графіка, Відео)

Нагадаємо, 23 травня СБУ опублікувала свідчення підозрюваного в державній зраді кума Путіна Віктора Медведчука. Медведчук заявив про начебто ключову роль Порошенка у схемах постачання вугілля з окупованого Донбасу і приватизації частини нафтопроводу.