Інфіковані священики УПЦ МП з Тернопільщини лікують коронавірус у лікарні Києва (Відео)

Митрополит Тернопільський і Кременецький УПЦ МП  Сергій госпіталізований з короанвірусом у Києві
Митрополит Тернопільський і Кременецький УПЦ МП Сергій госпіталізований з Covid у Києві

Із підтвердженим діагнозом “коронавірус” у лікарні Києва госпіталізований митрополит і священики УПЦ МП з Тернопільщини.

Про це на засіданні Тернопільського штабу боротьби з коронавірусом 22 квітня повідомив заступник начальника Тернопільського обласного лабораторного центру Володимир Паничев.

"За інформацією, отриманою з Київського міського лабораторного центру, один священик з Почаєва і його дружина, яких ми виявлили раніше, знаходяться на госпіталізації в Олександрівській лікарні і тамтешні медики підтвердили їм Covid, як і ми в області", - сказав Володимир Панічев.

Він додав, що госпіталізований до Олександрівської лікарні Києва з підтвердженим коронавірусом також митрополит Тернопільський і Кременецький УПЦ МП Сергій, який є настоятелем храму Московського патріархату в Тернополі.

"У Києві знаходиться першосвященик Сергій - настоятель храму Віри, Надії, Любові і матері їх Софії у Тернополі. Ми цю інформацію передали поліції, оскільки київським колегам він вказав адресу в Тернополі на вулиці Купчинського, але, як ми знаємо, в нього є кілька місць, які нас цікавлять з точки зору контактних осіб", - зазначив заступник начальника Тернопільського обласного лабораторного центру.

Читайте також: Закритий через Covid-19 Почаїв: генерал поліції пояснив, кому в’їзд і виїзд дозволений (Відео)

Як повідомляла раніше ІА "7 Днів-Україна", Почаївська лавра виявилась новим епіцентром спалаху Covid-19 на Тернопільщині. Оскільки представники духовенства УПЦ МП з лаври не йшли на контакт із медиками і продовжували богослужіння за участі вірян і на Великдень, поліція відкрила кримінальне провадження.

Увесь Почаїв оголосили зоною карантину.

Читайте також: Коронавірус на Тернопільщині: майже пів тисячі інфікованих і нові випадки за добу (Мапа)

Більше про хворих на коронавірус священиків УПЦ МП з Тернопільщини, які лікують Covid-19 у Києві, - у відео засідання Тернопільського штабу із 36 хв 17 сек.