Індійська жінка народила у дуже літньому віці – мають шанс попасти із чоловіком у Книгу рекордів

Народила - у 65
Жінка народила – у 65, батькові дитини – 80

В Індії 65-річна жінка народила в переддень Різдва дочку і стала претенденткою на звання найстаршої породіллі в світі, пише Daily Mail.

Ім’я жінки не розголошується, проте відомо, що батьком новонародженої дитини є 80-річний чоловік на ім’я Хакім Дін. Дівчинка народилася в одній з клінік у віддаленій частині штату Джамму і Кашміру.

Відзначається, що це вже друга дитина пари. Первістка жінка народила вісім років тому.

Щасливий батько немовляти Хакім Дін подякував Аллаху за такий «коштовний подарунок» – маленьку дочку – і повідомив, що «молодим батькам» необхідна фінансова допомога, щоб виховати дитину.

Спеціаліст з репродукції та пологів з Кашміру доктор Шабір Сідіки підтвердив, що цей випадок є «рідкісним з рідкісних». «Зазвичай в Індії у жінок менопауза настає в середньому у віці 47 років. І після цього у них вже немає можливості народити дитину. Але це рідкісний випадок», – розповів доктор у коментарі журналістам.

Варто згадати, що якщо точний вік пари підтвердиться, то вони встановлять рекорд, ставши найстарішою парою в світі, яка змогла зачати, виносити і народити дитину самостійно.