Фінал Ліги націй УЄФА: вкрай обережний матч, що завершився скандалом (Відео)

Збірна Франції отримала Кубок Ліги націй УЄФА

Збірна Франції вирвала перемогу у складному матчі зі збірною Іспанії і стала переможцем Ліги націй УЄФА. Не обійшлось і без скандалу через рішення арбітрів.

10 жовтня на стадіоні “Джузеппе Меацца” в Мілані збірна Франції та збірна Іспанії грали вкрай обережно. Перший тайм для вболівальників став відверто нудним. За 45 хвилин гравці спромоглися лише на три удари в бік воріт. Один раз це вийшло у французів, двічі в іспанців. Але голами ці удари не увінчались. На перерву після першого тайму команди пішли за нульового рахунку на табло.

Другий тайм спершу був таким же, як і перший. Однак на 64-ій хвилині французи несподівано пропустили. Щоправда, іспанці раділи недовго – вже на 66-ій хвилині Бензема зрівняв рахунок до 1:1.

Переможний гол збірної Франції на 80-ій хвилині ознаменувався скандалом: іспанці впевнені, що він був забитий із офсайду. Однак команда арбітрів, переглянувши відео на VAR, дійшла висновку, що Мбаппе гол забив чисто. Цей гол і став переможним для французів. Збірна Іспанії до кінця матчу так і не змогла пробити оборону французів.

Так чинні чемпіони світу - збірна Франції - стали й переможцями другого в історії турніру Ліги націй УЄФА.

У матчі ж за 3-тє місце турніру Італія у Турині перемогла Бельгію з рахунком 2:1.