Українські бійці на передовій Донбасу сказали, як на характер ворожих обстрілів впливає погода (Відео)

АТО-автомат син-ж на масксітці КП в другий бікПогода на Донбасі прямо впливає на характер ворожих обстрілів. 10 лютого на Донбасі був сонячний безвітряний день і посилено вели обстріли російські снайпери. 11 лютого погода змінилась і різко змінився й характер ворожих обстрілів – бойовики почали підступні обстріли з гранатометів, постріл з яких у тумані чути погано.

Про це кажуть українські бійці Бригади швидкого реагування НГУ, які тримають оборону на передовій Донбасу під Зайцевим.

“Ми різали дрова, працювала електропилка. Як тільки закінчили, на місце, де ми працювали, прилетів ВОГ. Виходу гранати ми не почули”, – кажуть про підступний ворожий обстріл з гранатомета у туманний день 11 лютого українські бійці.

Читайте також: Бойовики на Донбасі ведуть обстріли з великокаліберної зброї

У туманну вітряну погоду постріл ворожої зброї почути важко, тому українські нацгвардійці посилюють пильність на педовій, бо, крім обстрілів, бойовики під прикриттям погоди активізують і свої диверсійні групи. Це українські бійці на цій позиції уже знають з поперднього досвіду.

“Кожної ночі висувалась ворожа група. Підходили дуже близько – на метрів 50-60, але ми вчасно їх помічали”, – кажуть українські бійці про протидію російським диверсантам.

Читайте також: На окупованому Донбасі бойовики влаштували новий колапс (Фото)

Більше про ситуацію на передовій під Зайцевим на околицях Горлівки, де тримає ють оборону бійці Бригади швидкого реагування НГУ, – у сюжеті Факти ICTV