“Євробачення-2023” буде не в Україні – офіційне рішення

Україна в наступному році не зможе провести міжнародний пісенний конкурс “Євробачення-2023”. Щодо його проведення організатори звернулись до країни-володаря другого місця на “Євробаченні-2022”.

Про таке офіційне рішення повідомила Європейська мовна спілка (EBU).

Як ідеться в повідомленні, наразі провести Євробачення-2023 Європейська мовна спілка запропонувала Великобританії, представник якої цього року на пісенному конкурсі здобув друге місце.

"EBU хотів би подякувати UA.Суспільне за їхню щиру співпрацю та відданість вивченню всіх сценаріїв протягом кількох тижнів після перемоги Kalush Orchestra's 14 травня в Турині та поділитися своїм сумом та розчаруванням з приводу того, що конкурс наступного року не може бути проведений в Україні... В результаті цього рішення, відповідно до правил і для забезпечення безперервності заходу, EBU тепер почне переговори з ВВС, що посіли друге місце цього року, про потенційне проведення конкурсу Євробачення-2023 року в Сполученому Королівстві", - йдеться в офіційному повідомленні Європейської мовної спілки.

Читайте також: Україна здобула тріумфальну перемогу у “Євробаченні-2022” (Таблиці, Відео) 

Європейська мовна спілка наголосила, цьогорічна перемога України в конкурсі в Турині на "Євробаченні-2023" буде підкреслена особливо. 

"Це буде для нас пріоритетом у наших обговореннях з можливими господарями", - заявили в EBU.

Читайте також: Стало відомо, скільки зібрали для ЗСУ на аукціоні з продажу атрибутів перемоги Kalush Orchestra на Євробаченні-2022 (Відео)

Нагадаємо, за правилами Євробачення, країна, яка перемогла в пісенному конкурсі, наступного року проводить його в своїй країні.