Імпічмент Трампа: слухання в Конгресі виявили ключову фігуру у тіньовій політиці США щодо України (Відео)

ф1Адвокат Трампа Рудольф Джуліані є ключовою фігурою, через яку діяв у своїх інтересах у світовій політиці, в тому числі під час тиску на Україну, чинний Президент США.

Про такий висновок зі свідчень американських посадовців, які вже виступили перед комісіями в Конгресі, заявили демократи.

“Джуліані – рушійна сила тіньової закордонної політики щодо України”, – заявив конгресмен-демократ Джеймі Раскін.

Він підкреслив, що офіційна політика адміністарції Трампа, спрямована на боротьбу з корупцією в Україні на ділі виявилась тіньовим завданням Джуліані “з просування корупції в Україні”.

Читайте також: Білий дім опублікував скандальну стенограму розмови Трампа і Зеленського (Повний текст українською)

За твердженням демократів, посол США в Україні Марі Йованович, яка відмовилась провадити таку тіньову політику Трампа, була відправлена у відставку саме за це.

Загалом, стверджують конгресмени-демократи, у Білому домі багато посадовців відмовлялись ставати частиною тіньової міжнародної політики Дональда Трампа.

Читайте також: Зеленський зробив заяву про розслідування української справи, через яку у США розгорівся скандал (Відео)

У свою чергу прихильники Президента США конгресмени-республіканці такі висновки демократів вважають маячнею і заявляють, що слухання в Конгресі США, які стосуються процедури імпічменту Трампа мають бути не за зачиненими дверима.

"Слухання мають бути відкритими, американці повинні мати можливіст ьце дивитися", -заявив конгресмен-республіканець Майкл Маккол.

Читайте також: Курт Волкер дав свідчення у справі Українаgate: застерігав від скандалу і США, і Україну (Відео)

Наразі відомо, що відкрити можуть бути тільки слухання в Сенаті США після того, як Конгрес завершить слухати пояснення американських посадовців і процедура імпічменту вийде на наступний етап. У Сенаті США більшість у республіканців-прихильників Дональда Трампа.

Більше подробиць - у сюжеті Факти ICTV