Іменна футболка для Путіна з логотипом FIFA: у мережі заговорили про подвійні стандарти (Фото)

ф3У рамках ЧС-2018 ФІФА офіційно подарувала президенту Росії футболку зі своїм логотипом та прізвищем російського президента.

Після того, як ФІФА звинуватила двох членів хорватської збірної у політичних гаслах за вислів “Слава Україні!”, у мережі розгорівся новий скандал – ФІФА нагадали, що іменна футболка Путіну – це також політика. Тим більше, що на фото поряд із Володимиром Путіним із іменною футболкою сам президент ФІФА Джанні Інфантіно.

Фото виклав у Twitter користувач Роман Шрайк.

Читайте також: «Слава Україні!»: перемогу над збірною РФ у ЧС-2018 Віда присвятив Україні. Росія зчинила скандал (Відео)

На фоні звинувачень ФІФА на адресу Віда і Вукоєвича, український сегмент мережі почав говорити про подвійні стандарти.

"Росія витратила приблизно 13 мільярдів доларів на ЧС-2018, щоб весь світ почув потужне "Слава Україні"", - написав один із користувачів мережі.

Читайте також: Футбольний скандал через Вукоєвича і Віда переріс у дипломатичну площину (Відео)

Як повідомляла раніше ІА «7 Днів-Україна», ФІФА зробила дисциплінарні покарання для Віда і і Вукоєвича, які присвятили перемогу збірної Хорватії над Росією в ЧС-2018 київському "Динамо", в якому грали, та Україні.

Читайте також: Понад 150 тисяч українців висловились про рішення FIFA. У мережі з’явилось нові кадри Віди зі словами «Слава Україні!» (Відео)

На захист хорватських футболістів стали не тільки в українській федерації футболу - у мережі почали флешмоб, що обвалив рейтинг ФІФА у Фейсбук.

ф1ф2ф4